Оплата

Для вашої зручності

ми можемо запропонувати розрахунок як у готівковій формі (для фізичних осіб) так і в безготівковій формі (для юридичних осіб).

Оплата готівкою може бути проведена через термінали Приватбанку шляхом переказу грошей на картковий рахунок або в офісі.

Оплата за безготівковим розрахунком (для юридичних осіб) проводиться згідно виставленого рахунку. Ви можете оплатити Ваше замовлення в будь-якому банку України, отримавши від нас рахунок-фактуру на оплату.

Доставка товару здійснюється після отримання грошей на розрахунковий рахунок. Наше підприємство є платником ПДВ. На кожну Вашу покупку ми видаємо необхідний пакет супровідних документів. Розрахунок проводиться в національній валюті.

Просимо звернути вашу увагу, що при безготівковій оплаті вартість товару може бути більше. доставка

Доставка

Для того, щоб зробити процес доставки максимально зручним і вигідним для наших клієнтів, ми пропонуємо використовувати кілька способів отримання нашої продукції .. Компанії, що мають свій транспорт, можуть забрати товар, обладнання самовивозом в зручний для них - робочий час. Крім того, після узгодження з замовником ми можемо скористатися послугами одного з вантажоперевізників, які здійснюють постачання вантажів по території України. Перевізники: Нічний Експрес, САТ, Інтайм, Нова пошта, Delivery.

 

Контакты

Мобильный: +38 (096) 654-40-54 .

                          (066) 193-20-90

E-mail: texservic@gmail.com

Написать нам

График работы

Пн-Пт: 7.30 - 16.00

Обед: 12.00 - 12.30

Сб-Вс: Выходные

Как добраться

Адрес: г.Мелитополь, Каховское ш. 3

111