Про нас

ceh

Ласкаво просимо на офіційний сайт ТОВ "Техсервіс"

 

Компанія ТОВ «Техсервіс» - працює на ринку холодильної техніки з 1997 року. За цей час роботи наша компанія зарекомендувала себе як високопрофесійна організація по ремонту та продажу холодильного обладнання. Компанія постійно розширює асортимент моделей ремонтованих компресорів, а так само розвиває власну виробничу базу. Ми маємо парк універсального і спеціального устаткування, ділянка алюмінієвого лиття, штампувальний ділянку для рубки клапанів, ділянку перемотування статорів електродвигунів, ділянка капітального ремонту компресорів з перевірочним і обкатним стендами, установки ТВЧ.

Ми спеціалізуємося на випуску запасних частин до холодильних фреонових компресорів від 1 до 100 кВт хладопроизводительности і виконанні якісного капітального ремонту з гарантійними зобов'язаннями.

Основні напрямки діяльності:

• Виготовлення запасних частин до фреоновим компресорів вітчизняного, а також імпортного виробництва (коленвали, шатуни, поршня, пальці, клапанні плити, кільця поршневі, клапана і т.д.). • Капітальний ремонт імпортних (Bitzer, Copeland, Frascold і ін.) І вітчизняних компресорів з гарантією.

• Алюмінієве лиття запасних частин від індивідуальної виливки до партій з необхідного сплаву.

• Перемотка статоров електродвигунів 1 до 80 квт сертифікованим проводом з гарантією.

• Виготовлення клапанів для клапанних дощок з стрічки виробництва Sandvik (Швеція).

• Послуги по загартуванню деталей на установці ТВЧ.

• Виробництво паранітові прокладок будь-якої складності.

. Продукція компанії «Техсервіс» відповідає найсучаснішим стандартам, а прийнятні ціни роблять її доступною вітчизняному споживачеві. Надійність і якість - ось складові успіху продукції компанії «Техсервіс».

Відмінною рисою компанії є професійний підхід у вирішенні поставлених завдань будь-якого рівня складності.

. За роки свого існування наша компанія заробила повагу фахівців і клієнтів, розширила географію своїх продажів і зайняла стійку позицію на ринку України. 

 

Контакты

Мобильный: +38 (096) 654-40-54 .

                          (066) 193-20-90

E-mail: texservic@gmail.com

Написать нам

График работы

Пн-Пт: 7.30 - 16.00

Обед: 12.00 - 12.30

Сб-Вс: Выходные

Как добраться

Адрес: г.Мелитополь, Каховское ш. 3

111